تغییر شماره حساب بانک ملی

به علت تغییر شماره حساب بانک ملی ، لطفا به حساب صرافی در این بانک مبلغی واریز ننمایید ، بدیهی است تایید و پرداخت مبالغ واریزی به این حساب ممکن نخواهد بود . بعد از دریافت شماره حساب جدید بانک ملی  ، از طریق ایمیل شما را مطلع خواهیم کرد و یا میتوانید در وب سایت درقسمت شماره حساب ها ، آن را مشاهده نمایید .

شماره حساب های بانک های ملت ، صادرات ، سامان ، پاسارگاد صحیح است و میتوانید مبالغ خود را به این حساب ها واریز نمائید .

سقوط رینگیت ، هر دلار ۴ رینگیت

ارزش برابری رینگیت در برابر دلار به چهار رسید .

به گزارش توریست مالزی و به نقل از خبرگزاری برناما، صبح امروز نرخ برابری دلار در برابر رینگیت به بیش از ۴ واحد رسید که از زمان بحران مالی جنوب شرق آسیا به این سو کمترین میزان بوده است.

این اولین بار طی ۱۷ سال گذشته است که ارزش برابری رینگیت در برابر دلار به این سطح می‌رسد.

بر اساس گزارش‌ها، در ساعت ۹:۳۰ صبح امروز واحد پول مالزی ۰٫۸ درصد ضعیف‌تر شده و ارزش برابری آن در برابر دلار آمریکا به ۴٫۰۲ واحد رسید که این میزان در ساعت ۵ بعدازظهر روز گذشته۳٫۹۶۰۰/۹۶۳۰واحد بود.

کاهش بهای نفت در بازارهای جهانی و هچنین بحران سیاسی موجود در مالزی از دلایل اصلی کاهش نرخ برابری رینگیت در برابر ارزهای مهم جهان اعلام شده است.

یک تحلیلگر بازار در این خصوص گفت: گمانه‌زنی در خصوص احتمال افزایش نرخ بهره از سوی بانک مرکزی آمریکا، کاهش قیمت اوراق قرضه دولتی و کاهش ارزش یوان ـ واحد پول چین ـ دیگر عواملی هستند که به تضعیف رینگیت دامن زده‌اند.